Doradca Finansowy Dawid

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego kierunku bankowości i doradztwa finansowego. Podczas studiów zdobył szeroki zakres wiedzy o rynku nieruchomości, ubezpieczeń i kredytów. W CF PAMA pracuje na stanowisku doradcy finansowego. Specjalizuje się w kredytach inwestycyjnych, hipotecznych, gotówkowych. Praca z klientami nauczyła go indywidualnej analizy potrzeb, każdy ma własny pomysł inwestycyjny, każdy ma inne potrzeby mieszkaniowe. Czas wolny poświęca na podróże z rodziną.

Doradca Finansowy Kasia

W branży finansowo-ubezpieczeniowej pracuje od 2008 roku. Zdobyte doświadczenie pozwala jej na optymalne przeanalizowanie oferty kredytowej. Monitoruje nowości o tematyce finansowej poprzez regularnie dokształcanie się na kursach dla doradców finansowych. Może wykazać się wieloma sfinalizowanymi umowami i rekomendacjami zadowolonych klientów. Dzięki jej wsparciu setki osób mieszka we własnym mieszkaniu, domu, bądź rozwija swój biznes. Prywatnie matka dwójki synów.

Właścicielka Magda

Założycielka i właścicielka przedsiębiorstwa/placówki CF PAMA. Z finansami związana od prawie 20 lat. Ukończyła studia licencjackie na Wyższej Szkole Bankowej o kierunku Finanse i Bankowość, tytuł magistra zdobyła na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Ekonomia, dodatkowo uzupełniła wykształcenie na Politechnice Gdańskiej z wyceny nieruchomości. Pomysł założenia CF PAMA zrodził się po kilku latach pracy w jednej z placówek bankowych w Kartuzach. Klient powinien mieć większą możliwość wyboru produktów finansowych w jednym punkcie bez konieczności  odwiedzania kilku placówek.