Zespół Centrum Finansów PAMA tworzą kompetentni i doświadczeni eksperci z dziedziny bankowości i finansów. Przez cały czas się szkolimy i podnosimy swoje kwalifikacje, by sprostać oczekiwaniom zmieniającego się rynku i odpowiadać na wszystkie potrzeby Klientów. W PAMA doradza Ci zawsze rzetelny i doskonale przygotowany doradca finansowy. Gdańsk jest miastem, w którym prężnie działamy, ale nasze biuro mieści się Kartuzach.

Poznaj naszych ekspertów finansowych

Dawid

Dawid Dejk jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku bankowości i doradztwa finansowego. Podczas studiów i licznych szkoleń zdobył szeroki zakres wiedzy o rynku nieruchomości, ubezpieczeń i kredytów. W Centrum Finansów PAMA pracuje na stanowisku doradcy finansowego, z powodzeniem doradzając Klientom w sprawach związanych z kredytami. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, inwestycyjnych i gotówkowych – to profesjonalny i efektywny doradca kredytowy. Gdańsk i okolice wybrał swoim miejscem pracy, a praca ta nauczyła go indywidualnej analizy potrzeb. Dawid wie, że każdy Klient ma własny pomysł inwestycyjny i potrzeby mieszkaniowe, więc starannie dobiera rozwiązania adekwatne do tych potrzeb. Czas wolny najchętniej spędza na podróżach z rodziną.

Właścicielka Magda

Magdalena Patelczyk jest założycielką i właścicielką Centrum Finansów PAMA. Z finansami związana jest od prawie 20 lat. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Bankowość i Finanse w Wyższej Szkole Bankowej, natomiast tytuł magistra zdobyła na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Ekonomia. Wykształcenie uzupełniła dodatkowo na Politechnice Gdańskiej, gdzie zaznajomiła się z tematem wyceny nieruchomości. Na początku swojej zawodowej kariery pracowała w jednej z placówek bankowych w Kartuzach, a następnie postanowiła założyć własną firmę specjalizującą się w doradztwie finansowym. Tak właśnie powstało Centrum Finansów PAMA, które daje Klientom dostęp do wszystkich produktów finansowych w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi doradcami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – chętnie odpowiemy na pytania i zorganizujemy spotkanie w naszym biurze. Celem naszej pracy jest osiągniecie optymalnych efektów, a działania te podparte są doskonałą znajomością rynku oraz dokładną analizą możliwości Klientów. Wiedza podparta licznymi certyfikatami pozwala nam wdrażać w życie rozwiązania, które zapewniają Klientom dobre warunki kredytu, godziwą emeryturę oraz trafione inwestycje.