Mienie, zdrowie i życie to wartości, które ceni każdy z nas. Pracujemy po to, żeby żyło nam się lepiej. Dbamy o sobie, by w radości i spokoju dożyć sędziwego wieku. Niestety los bywa przewrotny i czasami może się zdarzyć sytuacja, w której te cenne dla nas wartości będą zagrożone. Oczywiste jest, że nie jesteśmy w stanie się od tego ustrzec. Niemniej jednak możemy zminimalizować konsekwencje takich zdarzeń.

Dobrze dobrana polisa to gwarancja, że towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie, dzięki któremu będziemy mogli pokryć zaistniałe szkody.

W Pama oferujemy kilka rodzajów:

  • Komunikacyjne – polisy OC, AC, Assistance, NNW oraz szyb samochodowych.
  • Majątkowe – na wypadek pożaru, powodzi, huraganu, uderzenia pioruna, włamania czy kradzieży oraz polisy turystyczne i sprzętu RTV/AGD.
  • Osobowe – ubezpieczenia kartuzy od odpowiedzialności cywilnej, polisy na życie i na dożycie oraz od utraty pracy.

Nasi agenci doskonale znają rynek współczesnych produktów finansowych i przez to są w stanie zagwarantować rozwiązania dedykowane indywidualnym potrzebom. To natomiast pozwala Ci na zakup takiej polisy, dzięki której zyskasz pewność bezpieczeństwa finansowego.

Zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy Ci ofertę ubezpieczeniową skrojoną na miarę Twoich potrzeb. To pozwoli Ci nie tylko na posiadanie zabezpieczenia finansowego, ale też na spokojny sen.

W Pama pracują agenci z wieloletnim doświadczeniem. Lata praktyki i doskonała znajomość ofert poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych sprawiły, że jesteśmy w stanie zagwarantować rozwiązania tańsze i lepsze, niż większość firm ubezpieczeniowych. Bardzo często klienci zawierający polisę nie poznają ofert konkurencyjnych ubezpieczycieli, przez co aż 60% z nich podpisuję umowę, które nie jest dla nich korzystne.

Staramy się przeciwdziałać takim sytuacjom, oferując dostęp do oferty wielu ubezpieczycieli, a tym samym gwarantując możliwość dobrania polisy, która w danym przypadku sprawdzi się najlepiej.

Wykupując polisę, zapewniasz sobie wiele korzyści:

  • Przede wszystkim nie musisz ponosić kosztów związanych z remontem domu lub mieszkania, a także zakupem nowego sprzętu.
  • Śpisz spokojnie, bo wiesz, że Twoje mienie jest bezpieczne. Możesz wyjechać na wakacje i nie ma obawy o to, że złodziej okradnie lub zniszczy Twoje mieszkanie, narażając Cię tym samym na straty.
  • Nie boisz się, że w razie Twojej śmierci rodzina pozostanie bez środków do życia, a w razie utraty zdrowia nie będzie Cię stać na kosztowne leczenie.

Ubezpieczenie, czy to komunikacyjne, czy polisa na życie to po prostu gwarancja, że Twoja przyszłość będzie jasna i bezproblemowa. Nawet jeżeli zdarzy się coś, czego nie chcesz, to konsekwencje tego zdarzenia będą po prostu ograniczone do minimum.

Zadzwoń do nas.
Tel. 58 736-76-66

Jak efektywnie ubezpieczyć się w podróży?

| Aktualności, Ubezpieczenia | No Comments

Wakacje to czas sprzyjający podróżom – tym krótszym oraz tym dalszym. Te dalsze rzecz jasna wiążą się z zagranicznymi urlopami. Biorąc pod uwagę współczesny trend na zwiedzanie odległych kontynentów, warto pomyśleć o odpowiednio spersonalizowanym ubezpieczeniu. Rozsądne dostosowanie go to indywidualnych potrzeb jest możliwe m.in. dzięki najnowszej ofercie ubezpieczeniowej renomowanej marki…