Jeżeli posiadasz wykształcenie min. średnie, nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów, masz silną determinacje w osiąganiu nowych celów, cechuje cię kreatywność i zdolnośc do samodzielnej pracy – przyłącz się do nas i zostań

Poszukujemy kandydatów na stanowisko DORADCA Klienta
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
  • łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności i otwartości,
  • dobrej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • pełne wdrożenie do zawodu oraz stałe wsparcie merytoryczne,
  • możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów finansowych,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń – bardzo duże możliwości zarobkowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez profesjonalny system intensywnych szkoleń.
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • sprzedaż produktów finansowych,
  • realizację planów sprzedażowych,
  • dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
– na adres magdalena.patelczyk@cfpama.pl

W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”