W ubiegłym roku kalendarzowym średnia emerytura wypłacona z OFE wynosiła 65,85 zł*. Powinniśmy zdać sobię sprawę że to MY SAMI musimy zabezpieczyć swoją emeryturę w innym wypadku znajdziemy sie w skrajnie niewygodnej sytuacji, zbliżając się do wieku emerytalnego.

Jeden z naszych specjalistów przedstawi Ci możliwości i przykłady w jaki sposób można zabezpieczyć swoją przyszłość finansową. Wraz z naszym doradcą wybierzecie najlepszą strategię dla Ciebie. Proponowane przez nas rozwiązania stosowane są z powodzeniem od wielu lat w krajach eruopejskich i Ameryce.

OSZCZĘDZAJ REGULARNIE

Forma przeznaczona dla klientów którzy wolą systematycznie i powoli odkładać pieniądze. W ten sposób wykorzystujemy wachanie kursu jednostki funduszu inwestycyjnego osiągając zyski od 8% do nawet 15% rocznie. W perspektywie na przykład 20 lat które pozostały do emerytury, strata jest niemożliwa potwierdza to każdy rynek finansowy na świecie. Doradca pomoże dobrać odpowiednią sumę oraz miejsce w którym będziesz lokować pieniądze.

OSZCZĘDZAJ JEDNORAZOWO

Forma przeznaczona dla klientów dysponujących znaczną sumą środków na starcie. Inwestycje emerytalne budowane w ten sposób mogą osiągać od 6% do 25% zwrotu w ciągu roku, w zależności od tego jaki jest stopień ryzyka na które zdecyduje się klient.

Nie zastanawiaj się! Mozesz przecież nas zapytać to nic nie kosztuje a doradca przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce!