W Centrum Finansów Pama pomagamy naszym klientom uzyskać atrakcyjny leasing na samochód. Duże doświadczenie i znajomość wszystkich procedur pozwalają nam zagwarantować atrakcyjne warunki i szybkie dopełnienie wszystkich formalności. Przez cały czas weryfikujemy rynek i wyszukujemy korzystne oferty, a w razie potrzeby wyjaśnimy wszystkie zawiłe kwestie.

Leasing – wygodna forma finansowania samochodu

Nowoczesny leasing samochodu to połączenie dzierżawy i kredytu. Ta forma finansowania jest dla przedsiębiorcy wyjątkowo korzystna i to nie tylko z czysto ekonomicznego punktu widzenia, ale również pod kątem formalności. Przedmiot leasingu, czyli samochód nie staje się co prawda własnością leasingobiorcy, ale może być przez niego użytkowany przez określony czas i na zasadach zawartych w umowie. Po zakończeniu okresu leasingowania możliwe jest wykupienie auta w cenie korzystniejszej niż rynkowa lub zdecydowanie się na podpisanie nowej umowy dotyczącej użytkowania kolejnego samochodu. Wszystkie warunki leasingu są ustalane w taki sposób, by umowa była dla klienta korzystna. Co ważne, jesteśmy w stanie pomóc w finansowaniu zarówno nowych, jak i używanych samochodów.

Leasing Kartuzy tylko w CF Pama

Centrum Finansów Pama od lat z sukcesem doradza w kwestii finansowania środków wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej. Leasing Kartuzy jest według nas doskonałą alternatywą dla kredytu samochodowego w sytuacji, kiedy firma nie musi nabywać nowych środków trwałych, a jednocześnie chce użytkować przez cały czas nowoczesne samochody i ponosić przy tym możliwie jak najniższe koszty.

Nasza oferta obejmuje pomoc w pozyskaniu leasingu operacyjnego i finansowego. Te dwa rodzaje umów różnią się od siebie i są przeznaczone dla przedsiębiorców o odmiennych potrzebach. W CF Pama oferujemy rozwiązania zarówno dla małych przedsiębiorców, którzy dopiero startują na rynku, jak i dla firm, które cieszą się już ugruntowaną pozycją.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.