Jeżeli posiadasz wykształcenie min. średnie, nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów, masz silną determinacje w osiąganiu nowych celów, cechuje cię kreatywność i zdolnośc do samodzielnej pracy – przyłącz się do nas i zostań

Doradcą Finansowym
Z naszej strony otrzymasz:

  • najlepsze warunki współpracy
  • profesjonalne szkolenia
  • miłą i serdeczną atmosferę, brak limitów
  • bogatą ofertę
  • możliwość indywidualnego rozwoje – kariera menagera
  • szansę zdobycia niezależności finansowej

Do obowiązków Doradcy Finansowego należy kontakt z klientami i przedstawianie im najlepszych ofert finansowych. Oferuje klientom doradztwo kredytowe, ale także produkty związane z inwestowaniem czy ubezpieczeniami. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, a klientom prezentujemy oferty tych, które mogą zaproponować najdogodniejsze warunki. Rolą doradcy finansowego jest przedstawienie zalet i wad poszczególnych propozycji, wytłumaczenie zawiłości prawnych i wybór spośród wielu ofert tych, które są najkorzystniejsze.
Najwięcej czasu doradca poświęca na osobisty kontakt z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Praca doradcy to przede wszystkim spotkania z klientami. To praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi i chcących im pomagać.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
– na adres magdalena.patelczyk@cfpama.pl

W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”