„Ludzie dzielą się na tych którzy mają, oraz tych którzy chcą mieć. Do której grupy należysz?”

INWESTYSJE JEDNORAZOWE

Potrzebujesz stu procentowej gwarancji bezpieczeństwa dla swoich pieniędzy? Doradcy PAMA pomogą Ci wybrać najlepszą lokatę kapitału na rynku. Wspólnie określicie jakim typem inwestora jesteś, być może swoje pieniądze zainwestujesz w spółki medyczne, whisky a nawet bezpośrednio w wino? W zależności od tego jaki stopień ryzyka preferujesz oraz jaką kwotą dysponujesz eksperci doradzą najlepszy instrument rynku kapitałowego, łącznie z inwestycjami bezpośrednio w nieruchomości.

Poszukujesz lokaty bankowej? Funduszu inwestycyjnego? Inwestycji alternatywnej?

Doradca PAMA pomoże Ci wybrać, nie ryzykuj zapytaj eksperta.

INWESTYCJE REGULARNE

Jeżeli nie dysponujesz duzą kwotą lub chcesz zdywersyfikować ryzyko inwestycyjne, albo zwyczajnie chcesz żeby twoje wolne środki pracowały na Ciebie, zacznij regularnie inwestować. Możesz zacząć już od kwoty 150 zł miesięcznie. W ten sposób wykorzystujesz działanie procentu składanego, najpotężniej zarabiającego systemu matematycznego na rynku finansowym. Inwestując w ten sposób w 90% ograniczasz ryzyko związane z utratą pieniędzy w momencie wystąpienia krachu na giełdzie papierów wartościowych (inwestując w akcje – istnieją też mozliwości bezpiecznego oszczędzania opartego w 100% na obligacjach).

W każdym momencie możesz zmienic wysokość oszczędzanej kwoty tak samo jak częstotliwość inwestycji.

Podczas całego procesu od założenia produktu aż do jego zakończenia, przez wszystkie lata jego trwania będzie z tobą doradca PAMA, aktywnie pomagając podejmować Ci wszystkie decyzje.

Dowiedz się więcej.