Aktualności

Kim jest doradca finansowy i jak może Ci pomóc?

By 20 stycznia 2018 No Comments

Zastanawiasz się nad kredytem gotówkowym, a może hipotecznym? Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Przeraża Cię niezliczona ilość paragrafów w projekcie bankowej umowy? Już teraz wszystkie te problemy możesz rozwiązać w prosty sposób. Wystarczy, że skorzystasz z fachowej w Centrum Finansów PAMA w Kartuzach.

Kim jest doradca finansowy pomorskie albo ekspert finansowy?

Każda z ww. osób jest fachowcem w dziedzinie obsługi produktów bankowych, o wieloletnim doświadczeniu. Osoba taka dysponuje szeroką wiedzą o produktach bankowych, oferowanych przez różne instytucje finansowe, jak i zna techniki porównywania ofert. Innymi słowy doradca finansowy świadczy niezależne doradztwo, w ramach, którego:

  • Przedstawia różne, dostępne oferty produktów bankowych,
  • Analizuje sytuację finansową swojego Klienta oraz ocenia, które z proponowanych ofert byłyby dla niego dostępne,
  • Porównuje pod wieloma aspektami proponowane oferty produktów bankowych, wskazując, które są najoptymalniejsze dla danej osoby.

Jakie są główne korzyści płynące ze współpracy z doradcą kredytowym z pomorskiego w Centrum Finansów PAMA?

Takich korzyści jest zdecydowanie wiele. Te najważniejsze są następujące:

  • Uzyskanie wsparcie w wyborze najoptymalniejszego produktu kredytowego,
  • Podpisanie ostatecznie umowy kredytowej na preferencyjnych warunkach,
  • Ochrona przed podpisaniem umowy kredytowej z ukrytymi kosztami,
  • Wsparcie w nawiązaniu kontaktu z odpowiedzialnymi Pracownikami instytucji bankowych,
  • Możliwość konsultacji własnych uwag wobec produktu bankowego, czy proponowanej treści umowy,
  • Gwarancja sfinalizowania umowy kredytowej w stosunkowo krótkim okresie czasu, przy wsparciu niezależnego fachowca,
  • Oszczędność czasu – łatwiej jest poznać wszystkie oferty kredytowe za pośrednictwem doradcy, niż np. samodzielnie udawać się do oddziałów kilkunastu instytucji finansowych na spotkania, celem poznania ich oferty w tym zakresie.

Czy doradcy kredytowi w niezależnych biurach działają uczciwie?

Usługi świadczone przez biuro doradztwa finansowego CF PAMA jest działalnością notyfikowaną prawnie. Jest to typ usług wsparcia finansowego, dopuszczalnych do rejestracji i świadczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że biuro pośrednictwa finansowego, chce działać długofalowo, jak i pozyskiwać nowych Klientów, dba o dobrą reputację. Zatem, uczciwie, solidnie, zgodnie z obowiązującymi standardami obsługuje swoich Klientów. Przedstawiciele biura pośrednictwa (doradztwa) finansowego są zgodni, że tylko rzetelna obsługa Klientów, jest dla nich gwarancją sukcesu w działalności rynkowej. Tylko Klient usatysfakcjonowany z obsługi wyda im pozytywną opinię, czy poleci znajomym. Z uwagi na ww., obecnie, jakość obsługi finansowej Klientów w CF PAMA jest świadczona na wysokim poziomie. O czym świadczą pozytywne rekomendacje zamieszczane m.in. w internecie, czy na profilu facebookowym.

Wsparcie eksperta finansowego nic nie kosztuje – dlaczego?

Za uzyskanie wsparcia doradcy kredytowego przy zawarciu umowy kredytowej przyszły Kredytobiorca nie musi zapłacić. Koszt wynagrodzenia dla doradcy kredytowego pokrywa bank który udzieli klientowi kredytu.

Jak więc widać, wiele argumentów jednoznacznie przemawia za tym, że przy zawieraniu umowy kredytowej warto skorzystać ze wsparcia fachowca – doradcy kredytowego. Takie wsparcie to gwarancja oszczędności czasu i bezpośredniego zysku. Uzyskać ją możesz odwiedzając placówkę CF PAMA w Kartuzach przy ul. Rynek 4 lub pod nr telefonu 534-296-444.

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply